Науковців НДІ «Украгропромпродуктивність» відзначили подяками Мінагрополітики з нагоди Дня Конституції

Науковців НДІ «Украгропромпродуктивність» відзначили подяками Мінагрополітики з нагоди Дня Конституції

28 червня 2024 року, в Україні відзначають День Конституції. Це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції, і третій рік поспіль Україна святкує його в умовах воєнного стану, запровадженого через повномасштабне вторгнення рф.

З нагоди державного свята, у Міністерстві аграрної політики та продовольства України проведено урочисті збори під головуванням виконуючого обов’язки Міністра – Тараса ВИСОЦЬКОГО.

В урочистостях взяли участь науковці НДІ «Украгропромпродуктивність».

У своєму виступі Тарас ВИСОЦЬКИЙ зазначив, що Україна є суверенна та незалежна, демократична держава. За ці цінності український народ бореться протягом усієї своєї історії. Він також наголосив на важливості для кожного громадянина пам’ятати історичні моменти прийняття Конституції України, як важливу подію у біографії.

       Головуючим було зазначено, що сьогодні ми знову відстоюємо право бути суверенною і об’єднаною, вільною державою. І у цій боротьбі ми обов’язково переможемо!

У своєму виступі директор Українського інституту експертизи сортів рослин, народний депутат ІІ скликання Сергій МЕЛЬНИК розповів про атмосферу у Верховній Раді під час прийняття Основного Закону 28 червня      1996 року, закликав вивчати та аналізувати цю, доленосну для нашої країни подію.

Подяку Міністерства аграрної політики та продовольства України за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Конституції України отримали науковці НДІ «Украгропромпродуктивність»:

       Раніше ми писали про участь НДІ «Украгропромпродуктивність» у запровадженні Мережі сільськогосподарських даних (FADN) проєкту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства (IPRSA)».