«Украгропромпродуктивність» готує зміни до Випуску 2 «Сільське господарство та пов’язані з ним послуги» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників

«Украгропромпродуктивність» готує зміни до Випуску 2 «Сільське господарство та пов’язані з ним послуги» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників

Науковці Інституту підготували проєкт Випуску 2 «Сільське господарство та пов’язані з ним послуги» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників.

До випуску внесено одинадцять кваліфікаційних характеристик нових професій: сільськогосподарський дорадник, сільськогосподарський експерт-дорадник, ідентифікатор тварин, технолог з ідентифікації та реєстрації тварин, майстер з комплексного обслуговування об’єктів бджільництва, робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу з бджільництва, оператор птахофабрик та механізованих ферм, технолог зі зберігання та первинної переробки продукції рослинництва, технолог-дослідник зі зберігання та первинної переробки продукції рослинництва.

Введення цих кваліфікаційних характеристик обумовлено аграрною та освітньою реформами в Україні, а також ініціативою роботодавців АПК. Наразі проект випуску проходить процедуру узгодження з Мінекономіки України.

Більше деталей про зазначені зміни буде опубліковано найближчим часом.

Нагадаємо, що «Украгропромпродуктивність» продовжує моніторинг цінової політики на регіональних і обласних ринках. Нещодавно ми писали про «Вартість «борщового набору»: тенденції жовтня 2023». З матеріалом можна ознайомитися за посиланням.